Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Narodowe czytanie - nowele polskie
09.04.2020.
Narodowe czytanie - nowele polskie PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
22.09.2019.

Nasza szkołą w tym roku po raz drugi przystąpiła do akcji NARODOWE CZYTANIE, nad którą honorowy patronat objęła Para Prezydencka.

12 września w klasach IV-VIII wychowawcy swoim uczniom przeczytali fragment noweli Marii Konopnickiej pt. „Dym”. Zajęcia miały charakter pikniku czytelniczego, który odbywał się w pobliskim parku. Najmłodszym dzieciom wychowawcy w ramach tej akcji przeczytali wybraną baśń. Wszystkim uczniom naszej szkoły odbito pamiątkową pieczęć.


Zmieniony ( 22.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de