Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
09.08.2020.
Ognisko patriotyczne PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
03.11.2019.

Dnia 21 października 2019 r. odbyło się przed budynkiem świetlicy szkolnej drugie już ognisko mające na celu uczczenie odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasi przodkowie musieli za wolność naszej Ojczyzny oddać życie, natomiast naszym obowiązkiem jest pamiętać o nich samych i ich czynach. Mamy ogromne szczęście, że żyjemy w wolnej Polsce i sami możemy decydować o swoim losie.

Losy Polaków z okresu walk o niepodległość przybliżył nam pan Szymon Ptak, nauczyciel z Liceum Ogólnokształcącego w Wolsztynie. Czas umiliły nas druhny z Harcerstwa Polskiego grą na gitarze i zabawami ruchowymi, jak również dziewczyny z naszego kółka muzycznego. Na koniec wszyscy upiekli kiełbaski nad ogniskiem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de