Strona główna arrow Wydarzenia arrow Wiadomości z biblioteki
09.08.2020.
Wiadomości z biblioteki PDF Drukuj Email
30.11.2019.

Jak zwykle w naszej szkole świętowaliśmy w miesiącu pażdzierniku Międzynarodowe Święto Bibliotek. Wiele się działo ale głównymi atrakcjami było:

• Pasowanie na czytelnika klas pierwszych, podczas którego naszym gościem był pan Grzegorz Śmiałek ze swoim teatrzykiem Kamishibay.
  • Konkurs „Tuwimowy zawrót głowy”, w którym główne nagrody zdobyli: I miejsce Natalia Zaklika kl III a: II miejsce Oliwia Kaczmarek kl. Ia : III miejsce Michał Rabiega kl. I b.
  • Konkurs „Grzybobranie z aparatem fotograficznym”, nagrodzeni zostali: I miejsce Katarzyna Skrzypczak kl. II a.: II miejsce Patryk Koza kl. I b.: III miejsce Iga Pusiak kl. VI a.
  • Co piątek młodsi uczniowie mogą brać udział w bibliotecznej zgaduj -zgaduli
  • 22 listopada obchodziliśmy wspólnie z biblioteką publiczną „Dzień Kredki”- w bibliotece odbyły się zajęcia, w których główną rolę grały kolorowe kredki. Były piosenki, układanki, kolorowanki. Dzieci świetnie się bawiły