Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Dzień Życzliwości
09.08.2020.
Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
30.11.2019.

Dzień 21 listopada był Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Ideą tego dnia jest przypomnienie ludziom, że wzajemna życzliwość to początek i podstawa w budowaniu pokoju i owocnych relacji międzyludzkich. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Jak co roku również i w tym w naszej szkole ten dzień był dość mocno zaakcentowany. Do uczniów została wysłana wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się dniu i prośbie następującej treści:

Jutro każdy z Was może:

  • wysłać miłe pozdrowienia dla kogoś,
  • wysłać miłego maila z życzeniami,
  • na holu głównym będzie plakat , na którym można wpisać życzenia lub napisać coś miłego,
  • możecie zatrzymać się przy gazetce wolontariatu i przeczytać informację
  • a co najważniejsze - BĄDŹMY ŻYCZLIWI DLA SIEBIE

Wspólnie z uczniami przygotowaliśmy gazetkę, z hasłami na ten dzień. Uczniowie skorzystali z wywieszonych plakatów, na których wypisali dla siebie pozdrowienia. Niektórzy wysłali do siebie meile z pozdrowieniami. Na pewno każdy wziął sobie do serca tego dnia, że warto być życzliwym, miłym i pomocnym. Pamiętajmy o tym również każdego dnia.

A.D.

Zmieniony ( 30.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de