Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
09.08.2020.
WOŚP w Tuchorzy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
14.01.2020.

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Tuchorzy podjęła się organizacji 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu towarzyszyło moc atrakcji. Tradycyjnie przy sali wiejskiej w Tuchorzy zgromadziły się tłumy, by wspierać fundację Jerzego Owsiaka. Na miejscu skosztować było można grochówki, na którą produkty składali się wszyscy pracownicy szkoły i pozyskani sponsorzy, a wykonanie należało do obsługi kuchni szkoły. Jak zwykle ogromnym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka, w której smakowano przepysznych ciast upieczonych przez Rodziców naszych uczniów. Oprócz tego dzieci mogły udekorować swoje buźki pięknymi malunkami, czy zakupić skręcony balon. Najwięcej emocji towarzyszyło licytacji, podczas której zebrano najwięcej, bo aż 15 061 zł. Atrakcjami towarzyszącymi tej imprezie były występy uczniów naszej szkoły, gości, pieczenie kiełbasek. Każdy mógł podziwiać i zakupić prace plastyczne wykonane przez dzieci. Gdyby nie ogromne zaangażowanie rodziców, nauczycieli, pracowników, uczniów, wolontariuszy oraz wielu sponsorów, nie udałoby się zebrać tak pokaźnej sumy 30 007,08 zł. Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, a w szczególności (kolejność przypadkowa):

Przedszkolakom z Tuchorzy wraz z Paniami, OSP Tuchorza, ZPM Mlecz Wolsztyn, Hurtowni „Zuzia Bis”, Przetwórstwie Ryb Piątek w Siedlcu, GOK Siedlec, Szkole Muzycznej LATINA, Firmie OLTECH P. Olszewski, Sz.P. Grzegorzowi Kania – Piekarnia Boruja, Państwu Pikuła, Państwu Woga, Państwu Piątyszek, Państwu Piaskowym, Państwu Hamrol, Sz. P. Patrycji Ratajczak, Państwu Wolnik, Państwu Hamrol, Państwu Maszner, Pani Wawrzyńskiej, Pani Chlebowskiej, Państwu Prządka, Państwu Tomiak, Państwu Matysik, Państwu Czarnackim, Państwu Furmaniak, Państwu Skrzypek, Państwu Skrzypek, Państwu Kowalewskim, Państwu Dubaniewicz, Państwu Kaczmarek, Panu Nowak, Państwu Plotka, Państwu Sobel, Państwu Banach, Państwu Pusiak, Państwu Śmiałek, Państwu Kowalewskim, Państwu Przybyła, Państwu Kryś, Państwu Wielgosz, Pani Bergier, Państwu Różyckim, Państwu Pawliczak, Państwu Ciążyńskim, Państwu Siwek, Państwu Baryła, Państwu Tylutkich, Państwu Franc, Państwu Kasprzak, Państwu Woga, Państwu Michalskim, Pani March, Państwu Łukaszewskim.

Za ogromny dar serca: upieczenie przepysznych ciast, ufundowanie wartościowych fantów, czynny udział w licytacji oraz samą obecność podczas imprezy. „Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.” (Cyceron) Dziękujemy, że jesteście z nami i wśród nas! Do zobaczenia za rok!

Zmieniony ( 18.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de