Szko豉 Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona g堯wna arrow Wydarzenia arrow WO同 w Tuchorzy
23.02.2020.
WO同 w Tuchorzy PDF Drukuj Email
Wpisa: Administrator   
14.01.2020.

Po raz kolejny Szko豉 Podstawowa w Tuchorzy podj窸a si organizacji 28 Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy, kt鏎emu towarzyszy這 moc atrakcji. Tradycyjnie przy sali wiejskiej w Tuchorzy zgromadzi造 si t逝my, by wspiera fundacj Jerzego Owsiaka. Na miejscu skosztowa by這 mo積a groch闚ki, na kt鏎 produkty sk豉dali si wszyscy pracownicy szko造 i pozyskani sponsorzy, a wykonanie nale瘸這 do obs逝gi kuchni szko造. Jak zwykle ogromnym zainteresowaniem cieszy豉 si kawiarenka, w kt鏎ej smakowano przepysznych ciast upieczonych przez Rodzic闚 naszych uczni闚. Opr鏂z tego dzieci mog造 udekorowa swoje bu嶔i pi瘯nymi malunkami, czy zakupi skr璚ony balon. Najwi璚ej emocji towarzyszy這 licytacji, podczas kt鏎ej zebrano najwi璚ej, bo a 15 061 z. Atrakcjami towarzysz帷ymi tej imprezie by造 wyst瘼y uczni闚 naszej szko造, go軼i, pieczenie kie豚asek. Ka盥y m鏬 podziwia i zakupi prace plastyczne wykonane przez dzieci. Gdyby nie ogromne zaanga穎wanie rodzic闚, nauczycieli, pracownik闚, uczni闚, wolontariuszy oraz wielu sponsor闚, nie uda這by si zebra tak poka幡ej sumy 30 007,08 z. Z tego miejsca chcemy serdecznie podzi瘯owa wszystkim, a w szczeg鏊no軼i (kolejno嗆 przypadkowa):

Przedszkolakom z Tuchorzy wraz z Paniami, OSP Tuchorza, ZPM Mlecz Wolsztyn, Hurtowni „Zuzia Bis”, Przetw鏎stwie Ryb Pi徠ek w Siedlcu, GOK Siedlec, Szkole Muzycznej LATINA, Firmie OLTECH P. Olszewski, Sz.P. Grzegorzowi Kania – Piekarnia Boruja, Pa雟twu Piku豉, Pa雟twu Woga, Pa雟twu Pi徠yszek, Pa雟twu Piaskowym, Pa雟twu Hamrol, Sz. P. Patrycji Ratajczak, Pa雟twu Wolnik, Pa雟twu Hamrol, Pa雟twu Maszner, Pani Wawrzy雟kiej, Pani Chlebowskiej, Pa雟twu Prz康ka, Pa雟twu Tomiak, Pa雟twu Matysik, Pa雟twu Czarnackim, Pa雟twu Furmaniak, Pa雟twu Skrzypek, Pa雟twu Skrzypek, Pa雟twu Kowalewskim, Pa雟twu Dubaniewicz, Pa雟twu Kaczmarek, Panu Nowak, Pa雟twu Plotka, Pa雟twu Sobel, Pa雟twu Banach, Pa雟twu Pusiak, Pa雟twu 妃ia貫k, Pa雟twu Kowalewskim, Pa雟twu Przyby豉, Pa雟twu Kry, Pa雟twu Wielgosz, Pani Bergier, Pa雟twu R騜yckim, Pa雟twu Pawliczak, Pa雟twu Ci捫y雟kim, Pa雟twu Siwek, Pa雟twu Bary豉, Pa雟twu Tylutkich, Pa雟twu Franc, Pa雟twu Kasprzak, Pa雟twu Woga, Pa雟twu Michalskim, Pani March, Pa雟twu ㄆkaszewskim.

Za ogromny dar serca: upieczenie przepysznych ciast, ufundowanie warto軼iowych fant闚, czynny udzia w licytacji oraz sam obecno嗆 podczas imprezy. „Trzeba 篡czliwo軼i i dobroci, aby pomaga. Trzeba wielko軼i ducha, aby pomaga bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zwa瘸j帷 na przeszkody, wytrwale i do ko鎍a wyci庵a przyjazn d這.” (Cyceron) Dzi瘯ujemy, 瞠 jeste軼ie z nami i w鈔鏚 nas! Do zobaczenia za rok!

Zmieniony ( 18.01.2020. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de