Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
09.04.2020.
Najzabawniejszy bank świata PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.03.2020.

Uczniowie klas I-III przystąpili do kolejnego konkursu organizowanego przez SKO. Tym razem należało wykonać makietę budynku przedstawiającego NAJZABAWNIEJSZY BANK ŚWIATA. Autorzy prac wykazali się niezwykłą inwencją twórczą. Wpłynęło 17 prac. Wybór najzabawniejszego banku był bardzo trudny. Ostatecznie pierwsze przyznano Janowi Kłosińskiemu z IIb. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Furmaniak z IIIb, a trzecie Patryk Koza z Ib. Wyróżnienia otrzymali: Ignacy Wesołowski (IIIb), Michał Rabiega (Ib), Natalia Zaklika (IIIa) i Lena Czarnacka (IIIa).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de