09.04.2020.
Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
19.03.2020.

4 marca uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię z okazji Dnia Kobiet. Po tradycyjnej części artystycznej prowadzonej przez chłopaków, na scenę wkroczyły dziewczyny w przebraniach najpopularniejszych dziewczynek, panienek i pań z literatury światowej. Zebrani goście po obejrzeniu tych postaci i wysłuchaniu krótkich zagadek na ich temat zgadywali kim są owe bohaterki. Okazało się, że zarówno publiczność jest świetnie zorientowana w postaciach kobiecych w wielkiej literaturze, ale i kostiumy zasługiwały na wyjątkowe uznanie i prawidłowo naprowadzały zebranych na prawidłowe odpowiedzi.

Występ naszych uczniów poprzedziły występy przedszkolaków. Natomiast przy kawie i ciastku, bohaterkom tego dnia, uprzyjemniał czas koncert Tuchorzaków.