Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
17.01.2021.
SKO w SGB PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.10.2020.

W roku szkolnym 2019/20 Szkoła Podstawowa w Tuchorzy została laureatem konkursu ,,SKO w SGB” organizowanym przez SGB Bank S.A. w Poznaniu. Celem konkursu jest edukacja dzieci i młodzieży szkół podstawowych w zakresie różnych form oszczędzania oraz pogłębianie więzi środowisk szkolnych z Bankiem Spółdzielczym. Szkoła otrzymała nagrodę w postaci bonu upominkowego do sieci EMPIK oraz 30 gier ,,Dobble” z przeznaczeniem dla najsystematyczniej oszczędzających uczniów. 15 czerwca 2020r. Pani wiceprezes BS w Siedlcu Hanna Jaskulska przekazała nagrody na ręce opiekuna SKO. Natomiast dzieciom wręczono je we wrześniu, po ponownym otwarciu szkoły.

GRATULUJEMY!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de