Centrum Nauki Wyobraźni

W czwartek 18 kwietnia 2024r. uczniowie klas IV wraz z opiekunami udali się do Poznania na Międzynarodowe Targi Poznańskie, aby zanurzyć się w fascynującym świecie światła i barw. Odkrywali tajemnice interaktywnej przygody, która pozwoliła im zrozumieć zjawiska otaczające nas każdego dnia. Klasy podążały ścieżką o nazwie BARWY oraz uczestniczyły w warsztatach o nazwie MANUALNIA.

Wycieczka do Centrum Nauki Wyobraźni nie tylko poszerzyła horyzonty wiedzy uczniów, ale także zainspirowała ich do dalszego odkrywania tajemnic nauki.

Gminny Konkurs Recytatorski

W środę 17 kwietnia 2024r. odbył się w Siedlcu Gminny Konkurs Recytatorski. Wzięło
w nim udział 7 uczniów naszej szkoły z klas IV-VI. Celem konkursu było popularyzowanie
poezji dziecięcej i promowanie talentów recytatorskich. Wybór laureatów był niełatwy,
ponieważ wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom. Otrzymali nagrody książkowe i
dyplomy pamiątkowe. Wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:
Faustyna Tomaszewska kl.6a- nominacja do powiatowego etapu konkursu

Góra Grosza

Oplus_131072

Dziękujemy za udział w XXIV edycji akcji dobroczynnej. Łączną kwotę jaką udało się zebrać to 750 zł. Dzięki Waszej pomocy wsparcie otrzymały dzieci i ich rodziny m.in. warsztaty, wsparcie psychologiczne, konsultacje i terapie dla dzieci i opiekunów, pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.