Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
goP.I.P. Webdesign auf Usedom
Strona główna
20.09.2018.
Wizytówka

Szkoła Podstawowa

w Tuchorzy


Szkoła zdobyła tytuł:

Szkoła z klasą

Tuchorza 51, 64-232 Tuchorza
tel: 068 384-18-26
fax: 068 384-53-03

e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

województwo wielkopolskie

powiat wolsztyński

gmina Siedlec 
Projekt "Umiem pływać"

Na uroczystej akademii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 został podsumowany Projekt Powszechnej " Nauki Pływania" , który realizowali uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej. Wszystkim uczestnikom projektu zostały wręczone pamiątkowe medale.

WWP.

 
Działalność wolontariatu

W tym roku szkolnym udało nam się poszerzyć swoją działalność i nawiązać współpracę z Stowarzyszeniem Opieki nad Starymi Cmentarzami. Końcem roku szkolnego wybraliśmy się z klasami 7 i 2 gimnazjum na stary cmentarz w Boruji celem uporządkowania go. Udało nam się wykonać wstępne prace porządkowe, dalsze podejmiemy w przyszłym roku.

Czytaj całość…
 
Szkolny Dzień Sportu

Dnia 18 czerwca 2018r. obchodziliśmy Dzień Sportu Szkolnego. W sportowej rywalizacji brali udział uczniowie klas IV-V-VI.

Tradycyjnie były to : biegi sztafetowe, przeciąganie liny, wyścigi rzędów, rzuty do celu, rozgrywki w ringo, piłkę ręczną i piłkę nożną. Przedstawiciele klas malowali plakaty związane z odbywającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Nowością w tym roku były kalambury i test wiedzy o tematyce sportowej.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę, a nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu wszystkich konkurencji.

WWP. D.G.

Czytaj całość…
 
Tydzień Kozła w Tuchorzy

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w obchodach Tygodnia Kozła . Tegoroczny temat to Dziecięce Zabawy Ludowe. 13 czerwca zawitali do nas uczniowie sekcji muzyków ludowych z Goku pod kierunkiem Marcina Szczechowiaka, pani dyrektor Agnieszka Kędziora oraz Perły Sumsiodki wraz z małą Oliwią. Uczniowie klasy VIIb i Vb zaprezentowali część artystyczną pod kierunkiem wychowawczyń: pani Kamili Siwek i Katarzyny Pawliczak. Na instrumentach grali dla nas pani Anna Wołek oraz pan Robert Wawrzyński. Natomiast o przepiękną dekorację zadbała pani Katarzyna Wożakowska przy ogromnej pomocy naszych uczniów.

Teacher Kate

Czytaj całość…
 
template by gopip.de and grafik by 2bdesign.de