01.10.2020.

powiat wolsztyński

gmina Siedlec

Twórczość literacka uczniów

Niedawno ogłosiliśmy konkurs na wiersz o koronawirusie. Prace przysłało 12 uczniów. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy, za to że podjęli się wyzwania, jak również w pełni sprostali zadaniu. Mimo, że dotyczą one tego samego tematu, to każdy z nich jest inny. Każdy ciekawy i inspirujący. Dlatego komisja, która zebrała się 26.maja.2020 w składzie Jolanta Pławińska, Lucyna Barska i Iwona Fornalik miała bardzo duży problem, aby wybrać jeden. Postanowiliśmy, że nagrodzimy wszystkie prace równo. Zatem wszyscy otrzymujecie I miejsce. Dla wszystkich przygotujemy dyplomy i nagrody, ale niestety będą one musiały poczekać do momentu aż się zobaczymy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim. Poniżej można zapoznać się z dziełami naszych artystów, którzy wyrazili zgodę na publikację:

Wiersze o koronawirusie

Rekrutacja - uzupełnienie dokumentów

Ważne! Uzupełnienie dokumentów dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

Proszę rodziców dzieci zakwalifikowanych do pierwszej klasy i do oddziału przedszkolnego o pobranie oświadczenia woli, wypełnienie i dostarczenie do szkoły. Dokumenty można wrzucić do skrzynki na płocie szkolnym przy parkingu głównym lub wysłać mail na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Druki do pobrania:

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2020/202

Konkurs recytatorski

6 marca 2020 roku odbył się konkurs recytatorski dla oddziałów przedszkolnych. Dzieci z grupy 0A „Podróżnicy” oraz 0B „Odkrywcy” wyrecytowały wybrane przez siebie wiersze. Komisja (Jolanta Pławińska, Agnieszka Domagała) po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrała zwycięzców. Wybór nie był łatwy, dzieci mimo wielkiej tremy wystąpiły wspaniale. Pierwsze miejsce zajął Wiktor Tomiak, drugie miejsce Marysia Grześkowiak, trzecie miejsce Weronika Krajs, wyróżnienia : Kamila Kulus, Kornelia Pawłowicz, Nikola Stankowiak, Błażej Przybyła. Gratulujemy zwycięzcom, którzy pojadą na gminny etap konkursu do Domu Kultury w Siedlcu.